Znajdź nas

Adres
ul. Pilsudskiego 26 A
Swiebodzin, 66-200

Drzwi

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynkuZakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami.

drzwi wejściowe do domu

Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być trwałe, estetyczne i funkcjonalne.

Oferujemy Państwu: drzwi stalowe, drzwi PVC lub drzwi PVC z wypełnieniem drzwiowym, drzwi kompozytowe oraz drzwi drewniane produkowane na indywidualne zamówienie. 

Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

Drzwi stalowe

W ofercie drzwi stalowe firmy WIKĘD w pięciu wersjach wykonania – NORMAL, TERMO PRESTIGE, PREMIUM, PREMIUM Z TERMO i OPTIMUM.

Poniżej szczegóły budowy drzwi z serii OPTIMUM.

szczegóły budowy drzwi serii OPTIMUM

Wybrane pozycje asortymentu.

modele drzwi zewnętrznych

Pełna oferta dostępna w naszym salonie sprzedaży.

Drzwi PVC

Drzwi wejściowe PVC – bogata gama kolorystyczna profili, praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne, możliwość doboru różnych wypełnień, sprawiają, że możecie Państwo stworzyć upragnione wykończenie stylizacji domu zgodne z gustem i zamierzeniem. Jednocześnie dbając o Państwa komfort zapewniamy drzwi o wysokim stopniu bezpieczeństwa i ochrony przed hałasem oraz niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Wszystkie oferowane przez nas drzwi produkowane są z profili wiodących w branży producentów: VEKA, ALUPLAST i SALAMANDER.

Cechy:

– możliwość zastosowania niskiego progu aluminiowego o wys. 20 mm lub systemu bezprogowego
– sposób otwierania na zewnątrz i do wewnątrz
– możliwość zastosowania ramy do 90 mm
– możliwość stosowania pakietów szybowych i wypełnień o szerokości do 50 mm
– stabilna konstrukcja, dzięki dużej komorze na wzmocnienie stalowe

Przykłady dostępnych drzwi wejściowych PVC.

modele drzwi wejściowych PVC

Drzwi kompozytowe

Materiał kompozytowy (kompozyt) to tworzywo złożone, które różni się od stopów metali tym, że poszczególne komponenty zachowują swoje właściwości i są tak dobrane i połączone, aby mogły być wykorzystane ich zalety, a nie ujawniły się ich wady. Dzięki temu kompozytowe drzwi wejściowe łączą estetykę drewna, lekkość aluminium i odporność stali, a jednocześnie są wolne od wad przynależnych tym materiałom, zapewniając znakomitą ochronę domu na długie lata.

W ofercie firmy HMMG znajdą Państwo drzwi kompozytowe VIKKING w pięciu liniach produktowych – ARCTIC PLUS, ARCTIC, PREMIUM i BASIC.

drzwi kompozytowe VIKKING

Drzwi kompozytowe VIKKING:

– chronią przed utratą energii – posiadają doskonałe parametry izolacyjne i właściwości termiczne (Ud już od 0,63W/m2K),
– wyposażone są w wielopunktowe antywłamaniowe zamki listwowe, odporne na wandalizm i włamania (klasa RC II wg normy PN-EN 1627:2011).
– nie wymagają skomplikowanej konserwacji,
– dają nieograniczony wybór modeli, rozmiarów, kolorystyki, wyjątkowych zdobień witrażowych oraz ultra-cienkim kamieniem naturalnym,
– posiadają najwyższej jakości okucia oraz odporne na wilgoć ościeżnice PVC z systemem poszerzeń, łączników i doświetli w dowolnej konfiguracji,
– na życzenie wyposażone w ościeżnice z najwyższej jakości drewna Meranti,
– drzwi przylgowe lub bezprzylgowe, otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz.

Wybrane modele z asortymentu.

modele drzwi VIKING

 

Drzwi drewniane

Oferujemy drzwi zewnętrzne na zamówienie z wybranego gatunku drewna. Najczęściej do produkcji używamy sosny, dębu i meranti. Ramiaki zewnętrznego skrzydła drzwiowego wykonywane są z trójwarstwowej kantówki. Wypełnienie stanowi płyta Stadur z ozdobnymi aplikacjami.

W STANDARDZIE:

– grubość drzwi 68 mm
– trójwarstwowa kantówka sosnowa
– dwa niezależne zamki jednopunktowe z wkładką patentową
– zawiasy BAKA 3D PROTECT z blokadą antywłamaniową
– próg aluminiowy wysoki lub płaski
– szyba zespolona wzmocniona folią, bezpieczna z powłoką antyrefleksyjną
– malowanie farbami kryjącymi z palety RAL lub lazurującymi

DODATKI:

– wizjer
– trzypunktowy zamek listwowy FUHR
– trójwarstwowa kantówka z drewna egzotycznego bądź dębowego
– górne lub boczne naświetla
– witraż
– drzwi na grubszym profilu 78 mm

Wzory dostepne “od ręki”

drzwi wejściowe drewniane - modele

wzory drzwi zewnętrznych drewnianych

Poland