Znajdź nas

Adres
ul. Pilsudskiego 26 A
Swiebodzin, 66-200

Moskitiery

Produkt jakim jest moskitiera ramkowa zapewnia nam bezpieczeństwo oraz komfort.
moskitieraDzięki niej możemy pozostawić otwarte okno bez obaw i ryzyka, że w naszym domu zagoszczą niechciane insekty.
Do jej zamocowania służą zaczepy obrotowe dostosowane wymiarami pod różne grubości progu ramy okiennej.
Moskitierę ramkową cechuje łatwość montażu i demontażu na okres zimowy, bez konieczności użycia żadnych narzędzi.
Profile aluminiowe oraz siatki użyte do produkcji moskitier są najwyższej jakości, dzięki czemu uzyskujemy trwałe produkty odporne na działanie czynników atmosferycznych.

 

 

Moskitiery drzwiowe

Firma HMMG posiada także w swojej ofercie moskitiery drzwiowe na zawiasach do ram drzwi moskitiera na drzwibalkonowych bądź tarasowych. Zastosowany w niej szeroki profil aluminiowy sprawia, że moskitiera jest masywna i solidna, siatka moskitiery wykonana jest z trwałego włókna szklanego.
Moskitiera drzwiowa jest wygodna w użytkowaniu, mocowana jest z jednej strony za pomocą zawiasów do futryny drzwi, z drugiej strony za pomocą zamków magnetycznych, które zabezpieczają moskitierę przed samoczynnym otwieraniem się. Dodatkowo moskitiera jest wzmocniona profilem poprzecznym, dzięki czemu cała konstrukcja jest stabilna.

 

 

 

 

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane wyposażone w mechanizm sprężynowy są alternatywą dla wysokich okien a moskitiera rolowanatakże drzwi balkonowych. Konstrukcyjnie są one przygotowane do montażu pod każdy typ okna. Główną zaletą systemu jest brak konieczności demontażu na zimę. Kaseta i prowadnice się są niewielkich gabarytów dzięki czemu moskitiera jest estetyczna. Możliwość montażu bezpośrednio do ramy lub ściany. System zamykania klik-klak daje łatwość obsługi.

Poland