Znajdź nas

Adres
ul. Pilsudskiego 26 A
Swiebodzin, 66-200

Okna drewniane, aluminiowe, PVC

Właściwe nasłonecznienie pomieszczenia, dostarczenie świeżego powietrza, a także zapewnienie wnętrzu dodatkowych walorów wizualnych może zostać zapewnione wyłącznie poprzez odpowiednie okna. To właśnie je mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie w wielu wariantach materiałowych, wzorniczych oraz wymiarowych. Realizujemy zamówienia na produkty z drewna, PVC lub aluminium, zapewniając najwyższej jakości rezultat.

Niezależnie czy wybiorą Państwo okna z aluminium, PVC bądź z drewna zapewnią one doskonały współczynnik przenikania ciepła, aby zachować najwyższy komfort grzewczy wszystkim mieszkańcom budynku. W zależności od wybranego rozwiązania mogą one posiadać również zróżnicowane kształty, w tym w stylu retro (na bieżąco nadzorowane przez wykwalifikowanego konserwatora). Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi rozwiązaniami.

Stolarka umożliwia dopasowanie okna do indywidualnego charakteru każdego obiektu. Drewno to surowiec, który można dowolnie modyfikować i dostosowywać, tworząc między innymi różnego rodzaju elementy ozdobne.

Do najpopularniejszych rozwiązań na rynku należą okna PVC, które powszechnie spotyka się w budynkach mieszkalnych wielopiętrowych. Dlatego też zadbaliśmy, aby w naszym asortymencie znalazły się również tego rodzaju produkty.

To właśnie przy pomocy aluminium można dodać całemu budynkowi biurowemu, przemysłowemu bądź też mieszkalnemu elegancji i wdzięku. Okna wykonane z tego materiału z pewnością spełnią wszystkie potrzeby użytkowników obiektu.

Poland