Znajdź nas

Adres
ul. Pilsudskiego 26 A
Swiebodzin, 66-200

Parapety

Parapety zewnętrzne stalowe:

– Przeznaczone do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium.
– Dobra jakość w przystępnej cenie.
– Estetyczne i trwałe (odporne na wpływ warunków atmosferycznych).
– Dobrze zamontowane chronią elewację budynków i odprowadzają wodę.
– Odporne na wilgoć, zaplamienie, niepalne, odporne na chemikalia i środki czystości stosowane w domu.

parapet zewnętrzny stalowy

 

Zewnętrzne parapety stalowe w okleinie drewnopodobnej:

Wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości 0,6 mm, zabezpieczonej przed korozją, a następnie powlekane naturalną okleiną przybliżoną niemal w 100% do okien o profilu naturalnym drewnianym i PVC w okleinach drewnopodobnych. Są wytrzymałe na warunki atmosferyczne, a przy tym ładnie współgrają z całą oprawą okienną. 

Zewnętrzne parapety stalowe w okleinie drewnopodobnej

Zewnętrzne parapety z aluminium zimnogiętego:

Zewnętrzne parapety aluminiowe przeznaczone są do montażu z oknami z PCV, drewnianymi i wykonanymi z aluminium.
Prawidłowo zamontowane dobrze chronią elewację budynków i odprowadzają wodę. Są  odporne na wpływ warunków atmosferycznych (niewielka rozszerzalność termiczna), na zaplamienie a także na chemikalia i środki czystości stosowane w domu, są także niepalne. 

Parapety są dodatkowo wyposażone w zakończenia boczne, wykonane z PCV.

parapet z aluminium zimnogiętego

 

Zewnętrzne parapety aluminiowe- alu płytka:

Wykonane są z blachy aluminiowej o grubości 1,2 mm, pokrytej lakierem. Posiadają charakterystyczne wytłoczenia pozwalające na uzyskanie efektu płytki klinkierowej. Dzięki zastosowaniu proszkowych farb strukturalnych uzyskuje się tzw. “efekt młoteczkowania”, co czyni je wyjątkowo estetycznymi. Parapety odznaczają się wysoką trwałością oraz odpornością na promieniowanie UV oraz warunki atmosferyczne (wilgoć, temperatura).

parapet aluminiowy- alu płytka

 

Parapety wewnętrzne komorowe z PVC:

Wewnętrzne  parapety  komorowe produkowane są  z polihlorku winylu, takiego samego, jakiego używa się do produkcji okien i drzwi PCV. Parapety mają przekrój komorowy. Parapety są niepalne, odporne na wilgoć, zmienne temperatury jak i promieniowanie UV. Ponadto parapety PCV cechuje wysoka stabilność i wytrzymałość mechaniczna, łatwość w utrzymaniu czystości przy pomocy ogólnodostępnych środków czyszczących. Parapety zostały powleczone dekoracyjną folią PCV, co pozwala na efektowne komponowanie się z każdym typem okien.

Maksymalna długość parapetu: 6000 mm.

Parapet wewnętrzny komorowy z PVC

Parapety wewnętrzne z konglomeratu (aglomarmur):

Wewnętrzne parapety z aglomarmuru wytwarzane są z wyselekcjonowanych odłamków skały marmurowej, połączonych specjalnymi żywicami epoksydowymi w proporcjach 90% odłamków skalnych, 10% żywicy epoksydowej. Dzięki budowie z naturalnego kruszywa doskonale imitują parapety z kamienia naturalnego. Parapety tego rodzaju są bardzo trwałe, odporne na promienie UV oraz wilgoć, nie ulegają plamieniu, są odporne na ścieranie. Powierzchnia parapetu jest wypolerowana, co sprawia, że wyglądają bardzo efektownie i można je łatwo utrzymywać w czystości, a po zastosowaniu akcesorii konserwujących doskonałym wyglądem będą mogli się Państwo cieszyć przez długie lata.

Parapet wewnętrzny z konglomeratu (aglomarmur)

Parapety wewnętrzne z MDF:

– Estetyka wykonania przy zastosowaniu wysokiej jakośc lakierów akrylowych bądź naturalnych fornirów dębowych.
– Jednolita gładkość z czym związana jest łatwość w utrzymaniu czystości
– Możliwość wyboru powierzchni: matowej, połysk

Parapet wewnętrzny z MDF

 

Parapety wewnętrzne z postformingu:

Parapety wewnętrzne z postformingu zbudowane są z płyty wiórowej pokrytej laminatem HPL odpornej na ścieranie i wgniecenia. Spód parapetu pokryty jest papierem odpornym na naprężenia, który zapobiega jego odkształcaniu i stanowi dodatkowe zabezpiecznie przed wilgocią. Parapety są odporne na wysokie temperatury, działanie pary wodnej, promieni UV, zarysowania, wgniecenia, ścieranie.

Grubość parapetu: 28 mm

Maksymalna długość parapetu mat: 4100 mm.

Maksymalna długość parapetu połysk: 3040 mm.

Parapet wewnętrzny z postformingu

Poland